Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

KUPADA RAKİBİMİZ EKOL GÖZ MENEMENSPOR

ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

KUPADA RAKİBİMİZ EKOL GÖZ MENEMENSPOR
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
19 Eylül 2019 - 20:59

ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kupada 3. Eleme Turu’nda; Süper Lig’den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe A.Ş, Kasımpaşa A.Ş., Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig’de yer alan tüm takımlar ile ZTK 2. Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Eleme müsabakaları, 24, 25 ve 26 Eylül 2019 tarihlerinde oynanacak.

Çekilen kura sonrası rakibimiz Ekol Göz Menemenspor oldu. Maç İzmir’de oynanacak.

Kupada 3. tur eşleşmeleri şöyle: Sakaryaspor-1074 Çankırıspor, Erzinspor-İnegölspor, Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor, Diyarbekirspor-Eskişehirspor, Adanaspor-Fethiyespor, Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor, Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu, Kocaelispor-Sivas Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği, Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor, Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor, Ankara Demirspor-Başkent Akademi, Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 Spor, Muğlaspor-Bursaspor, Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor, Payasspor-Boluspor, Hatayspor-Siirt İl Özel İdaresi, Görelespor-Giresunspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor, Yeni Çorumspor-Kasımpaşa, Balıkesirspor-Vanspor, Hacettepe-Yukatel Denizlispor, Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor, Silivrispor-Kastamonuspor 1966, Kırklarelispor-1954 Kerkit Belediyespor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep, Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu, 1877 Alemdağspor-Sancaktepe Futbol Kulübü, Afjet Afyonspor-Bayrampaşa, Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay, Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor, Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Altınordu 1922-Konyaspor, Ergene Velimeşespor-Eyüpspor, Pendikspor-Turgutluspor, Kemerspor 2003-Sarıyer, Akhisarspor-Bayburt Özel İdare, Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük, Göztepe-Yozgatspor 1959, Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor, Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor, Esenler Erokspor-Uşakspor, Gençlerbirliği-Osmaniyespor, Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor, İstanbulspor-Pazarspor, Somaspor-Keçiörengücü.

(HABER: SALİH HANÇER)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.