Kırşehir Umut Haber Gazetesi

KÜRESEL GAZETECİLER KONSEYİ KIRŞEHİR TEMSİLCİLİĞİNE ENDERHAN ÖZ ATANDI

Kırşehir’de Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) olarak bilinen temsilcilik İhlas Haber Ajansı muhabiri Enderhan Öz’e yönetim kurulu kararı ile verildi.

KÜRESEL GAZETECİLER KONSEYİ KIRŞEHİR TEMSİLCİLİĞİNE ENDERHAN ÖZ ATANDI
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
20 Ekim 2020 - 9:48

Öz, geçtiğimiz yıl Kırşehir Basın Konseyi tarafından organize edilen medya ödülleri gecesinde çıkan olaylardan ötürü sorumlu gösterilmişti. KGK Genel Merkezi ve Yönetim Kurulunun verdiği atama 9 (dokuz) ay sonra gecede çıkan olaylarla ilgili Enderhan Öz’ün de suçsuzluğunu ortaya koyar nitelikte oldu.
Öz, KGK genel merkezi tarafından yapılan atama kararını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Açıklamasında Öz, “Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliği Görevini Genel Başkan Mehmet Ali Dim öncülüğünde toplanan yönetim kurulu kararı ile aldım. Kırşehir’e ve camiamıza hayırlı olmasını dilerim”dedi.
Yapılan atama kararının ardından muhabir olarak Kırşehir’de önemli haberlerin genel medyaya dağılımında büyük katkılar sunması ile bilinen Enderhan Öz, meslektaşları ile istişare görüşmelerine de başladı. Gazetemiz Umut Medya’yı da ziyaret eden Öz, Kırşehir ‘de medyada kaybolan saygınlığı yeniden kazandıracaklarını ve KGK ile birlikte şehirde önemli bir ivme kazandıracaklarını ifade etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.