Kırşehir Umut Haber Gazetesi

MAHALLE HALKI ARTIK HUZURLU

Kırşehir Merkez Çukurçayır mahallesi’nin yıllardır kanayan yarası olan ve bir çok kazalara sebep olan Ahi Evran Üniversitesi ve sevgi evleri yolu kazalarla gündemden düşmüyordu. Karayalları 61. Şube Müdürlüğü’nce başlatılan yol çalışmasıyla bu durum hem sevindirdi hemde taktir edildi.

MAHALLE HALKI ARTIK HUZURLU
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Temmuz 2019 - 6:02

Kırşehir Merkez Çukurçayır mahallesi’nin yıllardır kanayan yarası olan ve bir çok kazalara sebep olan Ahi Evran Üniversitesi ve sevgi evleri  yolu kazalarla gündemden düşmüyordu. Karayalları 61. Şube Müdürlüğü’nce başlatılan yol çalışmasıyla bu durum hem sevindirdi hemde taktir edildi.

Çalışmaların devam ettiği ünüversite yolunda   zemin altyapı çalışmalarında sona gelinirken, yol

20 m genişliğinde 1500 m uzunluğunda tamamlanacak. Bu çalışmalar tamamlandığında en önemli hususlardan bir tanesi olan Mahalle yol güzargahı , Sevgi evlerine giden yol güzargahına döner kavşak,  trafik ışık ve  işaretleri  belirli yerlere konularak  kazalar önlenecek.

Kırşehir Belediyesinin bir hafta önce Çukarçayır Mahallesi yol güzargahına da trafik levhalarını yerleştirerek çalışmayı başlatmış oldu.

Yol çalışmalarının başlamasında  Umut Medya grubu ve Ahi Yurdu Gazetesi’nin Gayret ve çabaları sonucu meydana geldiğini söyleyen  Mahalle halkı gazetemizi arayarak teşekkür ettiler.  

Mahalle adına Umut Medya Grubu ve Ahi Yurdu Gazetesi  çalışanları, Karayollarını ziyaret ederek bu bölgede başlatılan yol çalışmaları nedeniyle ekiplere teşekkür ziyaretinde bulunduk.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.