Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Marka sayısını arttırarak, butik züccaciye açtılar

Kırşehir’de Ankara Caddesi’nde hizmet veren Tantitoni Mağazası Sahibi Beyhan Biçici, mağazasındaki marka sayısını arttırarak Angel Line Home Butik Züccaciye’yi açtı.

Marka sayısını arttırarak, butik züccaciye açtılar
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
01 Ekim 2020 - 19:19

Angel Line Home Butik Züccaciye, Kırşehir Halkı’na hizmet vermek için geniş ürün yelpazesiyle dün hizmete girdi. Mağaza da açılışa özel yüzde 50’ye varan indirime gidildi. Angel Line Home Mağazası’nda birçok markanın farklı ürününü bulmak mümkün.
Mağazada züccaciye dışında ev aksesuarlarının da bulunduğunu bildiren Angel Line Home Mağazası Sahibi Beyhan Biçici, “Tantitoni bayisiydik daha önce. Tantitoni’yi bırakmadık. Birçok marka ile anlaşmamızı sağladık. Diğer mağazaları tek mağazada birleştirince isim değişikliğine gitmemiz gerekti. Açılışa özel yüzde 50’ye varan indirimlerimiz var. Mağazamızda daha önce sadece züccaciye grubu vardı. Şimdi ev aksesuarları da var. Birçok markayı aynı mağazada birleştirdik” dedi.
Biçici, “Kırşehir Halkı’na naif bir şekilde devam etmeye çalışacağız”
Rıza Biçici, ise şunları dile getirdi:
“Biz daha önce daha farklı sektörlerdeyken şimdi butik züccaciyeye geçtik. Butik züccaciye daha önce Tantitoni bayiliği vardı. Ve o bayiliği daha devam ettiriyorduk ama Angel Line altında 3 markayı yeniden topladık. Hatta birkaç marka daha var. Markaları toplayım böyle bir konsept içerisinde Kırşehir Halkı’na sunuyoruz. Artı olarak biz bu ürünlerin hepsini koli bazından almıyoruz. Tane bazından alıyoruz ki vatandaşların evinde her eve gittiğimizde aynı ürün değil farklı farklı ürünler olsun diye böyle bir konsepte girdik. Mağazamızda şık ve hoştur. Bütün Kırşehir Halkı’nı mağazamıza bekleriz. Yüzde 50’ye varan bir indirimimiz var. Kırşehir Halkı’na naif bir şekilde devam etmeye çalışacağız.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.