Kırşehir Umut Haber Gazetesi

MELİKE-FAHRETTİN ÇİFTİ GÖRKEMLİ DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Umut Medya Grubu Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, 19 Temmuz 2019 Cuma , Cumartesi ve Pazar günü Bağbaşı Mahallesin’deki görkemli ev düğünüyle dünya evine girdi. Düğüne başta basın mensupları olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

MELİKE-FAHRETTİN ÇİFTİ GÖRKEMLİ DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
23 Temmuz 2019 - 5:50

Umut Medya Grubu Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, 19 Temmuz 2019 Cuma , Cumartesi ve Pazar günü Bağbaşı Mahallesin’deki görkemli ev düğünüyle dünya evine girdi. Düğüne başta basın mensupları olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Davul zurna ve orkestraların eşlik ettiği düğün töreninde gelin Melike Şimşek, damat Fahrettin Toker tüm davetlilere bu mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ettiler.

3 gün boyunca devam eden düğünde davetliler gönüllerince eğlendiler.

Damat Fahrettin Toker, “Bu mutlu günümüze şahitlik eden, katılan değerli konuklarımıza, dostlarımıza, mesai arkadaşlarımıza, ailelerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri bugünleri bugünlere kadar getiren, bizi yetiştiren başta değerli ailem olmak üzere tüm sevenlerime teşekkür ediyorum. Mutluyuz. Darısı tüm bekârların ve sevenlerin başına olmasını diliyorum” dedi.
Fahrettin Toker ile hayatını birleştiren Melike Özalp ise, “Bu güzel ve mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim bu mutluluğu herkese nasip etsin.”
Bizde Umut Medya Grubu ailesi olarak Temel Şimşek ve Toker ailesine bir ömür mutluluklar dileriz.

Unmut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerefettin Uğurlu Melike ve Fahrettin’in düğününe katılarak onlara mutluluklar dileyerek, “Allah sizleri ailelerinize bağışlasın, ailelerinizi de size bağışlasın. Allah size dostlarınızı sevindiren, düşmanlarınızı sevinçten alıkoyan işler yapmayı nasip etsin. Bu evlilikten güzel meyveler olsun. “Unmut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerefettin Uğurlu olarak bu genç çiftlerimizin mutlu günlerinde de yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz. Kurulan evlilik müessesesinin aileler ve çiftimiz için hayırlara vesile olmasını ve ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum” dedi.

HÜSEYİN CAN UĞURLU: ”Aile, hayatımızda büyük bir rol oynamaktadır. Ve şimdi genç bir ailenin bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz.   Bazen çatışmaları önlemek zordur ve öfkelendiğinizde her seferinde hatırlamanızı istediğim bir şey var: aranızdaki sevgiyi ve saygıyı yenmesine asla izin vermeyin. Sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum”

SALİH HANÇER : ”Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim.”

ALPASLAN DEMİRBAŞ: ”Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.”

MUSTAFA ÇAVUŞ : ”Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.”

YASİN ATA: ”Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine. Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.”

TÜRKAN CİHAN: ”Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Her şey gönlünüzce olsun ve yuvanızdan sevgi eksik olmasın!”

ELİF GÜZEL: ”Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.”

ALEYNA UZUNER: “Birbirinize verebileceğiniz değerli bir şey var: sevgi.  Sevginizi kalbinizde tuttuğunuz sürece her şey yoluna girecek.  Öyleyse birbirinize olan sevginiz sonsuza kadar sürebilir! Düğününüzü tebrik ederim”

GÜL ADİLE DAKMAZ: “Ne kadar güzel bir gün!  Hayatta yeni bir aşamaya başlamak için evlilik iyi bir şeydir. Hayat boyu birbirinize karşı sevgi ve saygı duymanızı diliyorum.  Hayatınızın her günü beraberliğiniz evliliğinizin ilk günü gibi olması dileğiyle bir ömür mutluluklar dilerim”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.