Kırşehir Umut Haber Gazetesi

MHP Kırşehir Teşkilatı’ndan Askıda Ekmek Kampanyası’na destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Teşkilatı, Genel Başkanları Devlet Bahçeli tarafından başlatılan Askıda Ekmek Kampanyası’na destek sundu.

MHP Kırşehir Teşkilatı’ndan Askıda Ekmek Kampanyası’na destek
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
24 Ekim 2020 - 16:31

MHP Kırşehir Teşkilatı’nda toplanan bir gurup partili Terme Caddesi üzerinde bulunan ekmek fırınına giderek Askıda Ekmek Kampanyası’nı destekledi.
MHP İl Başkanı Arif Kılıç, askıya ekmek bıraktıktan sonra yaptığı açıklamada, askıda ekmek kampanyasının farklı amaçlarla kullanılmamasının doğru olmadığını söyledi.
İl Başkanı Kılıç, “Askıda ekmek uygulamasını devam ettirdiğimizi göstermek için yine başlatılan projeye destek sunduk. 1.5. yıldır askıda ekmek uygulamasını devam ettiriyoruz. MHP olarak” dedi.
MHP Genel Başkanı’na destek sunmak için Kırşehir Teşkilatı olarak destek sunduklarını ifade eden İl Başkanı Kılıç, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Bazı kesimlerde değişik açıklamalar var. Bu uygulama bizim geleneğimizde var. Kimse açlığından ölmüyor. Biz; ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ düsturu ile hareket eden bir milletiz. Askıda ekmek uygulamasını ekmeği olmayan aç olan vatandaşlarımıza yardım olsun diye yapıyoruz. Bu da bizim geleneğimizdir. Ahiler diyarında yaşıyoruz” diye konuştu. İHA

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.