Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Minik yüreklerden depremzedelere yardım

‘İyilik Yap İzi Kalsın ve Okulca Birlik Olduk İzmir’e Kardeş Olduk’ sloganıyla yola çıkan Final Okulları Kırşehir Şubesi İdarecileri ve öğretmenleri İzmir depreminde mağdur olan depremzedeler için ‘Bir El de Biz Uzatalım’ diyerek ihtiyaç malzemesi listesi oluşturdu.

Minik yüreklerden depremzedelere yardım
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
14 Kasım 2020 - 13:07

Final Okulları Kırşehir Ailesi hem öğrencilerini hem de velilerini bilgilendirerek bu kampanyayı başlattı.
Paketlenmiş kuru gıda ve battaniye yardımları İzmir’e ulaştırılıyor
Final Okulları İdarecileri ve Öğretmenlerinin yaptığı bilgilendirme açıklamasında, “Türkiye’yi derin yasa boğan deprem nedeniyle derin bir üzüntü içerisindeyiz. Kırşehir Final Okulları olarak yardım ve dayanışmanın öneminin farkındayız. AFAD’dan edindiğimiz bilgi çerçevesinde öncelikli ihtiyaçlarının kuru gıda ve battaniye olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.
Paketlenmiş kuru gıda ve battaniye yardımlarınızı Kırşehir Final Okulları olarak İzmir Buca Afet Deposu’na sizin adınıza gönüllü olarak ulaştıracağız. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Bir El’de biz uzatalım
Kırşehir Final Ailesi olarak, depremden etkilenen yurttaşlarımıza destek olabilmek adına AFAD’ın yayınlamış olduğu ihtiyaç malzemelerini topluyoruz. 16 Kasım 2020’e kadar yardımlarınızı okulumuza gönderebilirsiniz.
İhtiyaç malzemeleri; Standart gıda kolisi, kullanılmamış battaniye ve hijyen ürünleri” ifadelerine yer verildi.
Gerçekleştirilen kampanya yardımlarını getiren öğrenciler ellerini boyaya batırıp bir çarşafa el baskısı yaparak ‘İyilik Yap İzi Kalsın’ diyecekler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.