Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Mucur’un 6 köyünde 13 kilometrelik yol yapıldı

İl Özel İdaresi 2020 yılı çalışma programında yer alan Mucur İlçesi’nin Susuz-Palanğıç, Susuz-Yeniköy, Karakuyu-Rışvan ve Aydoğmuş Köylerinin köy içi yol yapım çalışmaları tamamladı.

Mucur’un 6 köyünde 13 kilometrelik yol yapıldı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
21 Ekim 2020 - 17:24

İl Özel İdaresi 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmalarını, planlanan programlar çerçevesinde aralıksız sürdürüyor. İl Özel İdaresi bu kapsamda yol genişletme ve tüm alt yapı çalışmaları biten Mucur İlçesi’ne bağlı Susuz-Palanğıç, Susuz-Yeniköy, Karakuyu-Rışvan ve Aydoğmuş Köylerinde yürütülen toplam 13 kilometrelik I.kat sathi kaplama asfalt yol çalışması tamamladı.
Susuz-Palanğıç 3 kilometre, Susuz Yeniköy 4 kilometre, Karakuyu-Rışvan 4 kilometre ve Aydoğmuş Köyü 2 kilometre I. kat sathi kaplama asfalt yol çalışması bitirilerek vatandaşların kullanımına sunuldu.
Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “Yol yapım çalışmalarımızı planladığımız programlar dâhilinde gerçekleştiriyoruz. Amacımız köylerimizde bulunan yol konforlarını artırmak ve vatandaşlarımızın güvenilir ulaşım ihtiyaçlarını gidermektir. Mucur İlçemizin köylerinde yaşayan hemşerilerimizin rahat ve güvenli bir şekilde yolculuğunu tamamlaması için yol yapım çalışmaları yapılarak hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi
Yol yapım çalışmaları tamamlanan köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan yeni yollarından dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplere yol yapımında gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.