Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Özbağ Gazozu’na yurt dışında büyük ilgi

Umut Şirketler Grubu’na dahil edilen yerli ve milli içeceğimiz Özbağ Gazozu’na yurt dışındaki vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Özbağ Gazozu’na yurt dışında büyük ilgi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
21 Eylül 2020 - 23:54

Yurt içinde ve yurt dışında bayiliği verilen Özbağ Gazozu’na ilgi her geçen gün artıyor. Vatandaşlar tarafından beğeni ile tüketilen Özbağ Gazozu, Almanya’nın Köln şehri ile Hollanda’da da tüketicileri ile buluştu. Köln’de ve Hollanda bayilerde ve marketlerde yerini alan Özbağ Gazozu’na gurbetçiler akın etti.
Yurt dışında Dursun Alkan ve Savaş Alkan, Özbağ Gazozu’nun toptan perakende satışını yapıyorlar. Toptan perakende satışını yapan Dursun Alkan ve Savaş Alkan, “Yerli ve milli ürünümüz Özbağ Gazozu’nu yurt dışındaki gurbetçilerimle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özbağ Gazozu’na ilgi artarak devam ediyor. Böyle giderse ürün kapasite sayımızı arttıracağız. Çünkü Özbağ Gazozu ilk geldiği günden beri çok sattı ve elimizde kalmadı diyebiliriz. Bize bayilik veren desteğini esirgemeyen Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu’ya çok teşekkür ederiz” dediler.
Yurt içinde olduğu gibi yurt dışına da bayilik vermeye devam ettiklerini bildiren Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, “Yerli ve milli ürünümüzü gurbetçilerimizle buluştu. Gurbetçilerimizden çok güzel dönüşler aldık. Dursun Alkan ve Savaş Alkan’a bayilik verdik. Sağ olsunlar onlarda Özbağ Gazozu’na yurt dışında sahip çıkarak tüketicilerin kolay bir şekilde ulaşmasına destek oldular. Yurt içinde ve yurt dışında bayilik vermeye devam ederek pazardaki alanımızı her geçen gün daha da arttıracağız” ifadesini kullandı.
Yurt dışından Özbağ Gazozu’na ulaşmak isteyen vatandaşları Savaş Alkan telefon numarası 00491786939226, Dursun Alkan telefon numarası +31 6 11251603 iletişim numaralarından iletişime geçebilirler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.