Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Öztürk, Palandöken’e Ahi Esnafı’nın sorunlarını dile getirdi

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken’i ziyaret ederek Kırşehir Ahi Esnafı’nın sorunlarını dile getirdi.

Öztürk, Palandöken’e Ahi Esnafı’nın sorunlarını dile getirdi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
22 Ekim 2020 - 17:01

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ankara’da Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar ve Koopretifçilik Genel Müdürlüğü’nde katıldığı bir toplantı sonrası, AK Parti Mersin Milletvekili ve esnaf dostu Hacı Özkan ile birlikte Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette pandemi döneminde büyük sıkıntılar çeken Kırşehir Esnaf ve Sanatkarı’nın sorunları dile getirilerek, bu sorunlara çözüm noktasında neler yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Kendisi de esnaflıktan gelen ve Ak Parti Mersin Milletvekili olan Hacı Özkan’da yıllarca esnaflık yapmış biri olarak esnaf ve sanatkarların sorunlarını bildiğini ve her platformda bu sorunları dile getirerek, çözümü içinde elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.