Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Öz’ün ataması resmileştirildi

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Kırşehir İl Temsilciliği’ne getirilen İHA Muhabiri Enderhan Öz’ün ataması resmileşti.

Öz’ün ataması resmileştirildi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
03 Kasım 2020 - 16:45

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) resmi atama yazısı Genel Başkan Mehmet Ali Dim imzası ile Kırşehir Valiliği’ne gönderildi.
Yapılan resmi atama yazısında KGK’nın misyon ve vizyonu ile birlikte temsilci olarak İHA Muhabiri Enderhan Öz’ün atandığı duyuruldu.
 
Kırşehir Valiliğine gönderilen yazıda şunlar bildirildi:
“Cumhurbaşkanımızın izni ve onayıyla 3335 sayılı yasaya göre ‘Uluslararası Birlik’ statüsüyle kurulmuş olan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) adına sizi bilgilendirmek ve işbirliğimizi başlatmak adına vaktinizi aldığımız için hoşgörünüzü istirham ederim. Konseyimiz bünyesinde yaygın medya, yerel medya ve dış medya meclisleri bulunmaktadır. Misyonumuz, yurtiçi ve yurtdışında mesleki dayanışma ve işbirliği ile medya mensuplarını etkin bir şekilde tek bir hedefe yönelterek, ülkemiz, devletimiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak, yurtiçi ve yurtdışında algı operasyonlarına karşı etkin lobi yapmak ve medya yoluyla ‘Yerli ve Milli Duruş’ çerçevesinde faaliyette bulunmaktır.
Bu çerçevede Konseyimizin yurtiçi ve yurtdışında temsilcilikleri vardır.
İlinize de temsilci olarak Sayın Enderhan Öz atanmıştır.
Temsilcimiz ile uyumlu bir çalışma süreci temenni ediyor; ilgi ve desteğinizi esirgememeniz dileğiyle en içten selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.