Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Proje yaygınlaştırma faaliyetleri sürüyor

Proje yaygınlaştırma faaliyetleri sürüyor
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
20 Ağustos 2020 - 0:56

Mucur Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji ve Ahşap CNC Stajı Projesi’ne ait final sunumu yapıldı ve yaygınlaştırılması için çalışmalar sürdürülüyor.

Mucur Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji ve Ahşap CNC Stajı Projesi’ne ait final sunumu hakkında Mucur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, şu açıklamayı yaptı:

“Okulumuz Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yürütmüş olduğu Avrupa Birliği Komisyonuna Türkiye Ulusal Ajansı aracılığıyla sunulan ve kabul edilen hareketlilik faaliyetleri Çek Cumhuriyeti ve Macaristan’da gerçekleştirilerek ‘Yenilenebilir Enerji ve Ahşap CNC Stajı’ adlı ve 2019-1-TR01-KA102-064267 numaralı projenin yaygınlaştırma faaliyetleri devam etmektedir. Tüm dünyayı olumsuz etkileyen COVID 19 virüsü nedeni ile yüz yüze tanıtımı yapılamayan projenin tanıtım videosuna ulaşılabilir. Tanıtım videosunun sonunda projede katılımcı olarak görev alan öğrencilerimizin, proje konusundaki geri bildirimleri kurumumuzu mutlu etmiş, diğer okullarımızın da benzer uygulamaları yaparak olabildiğince fazla öğrencilerimizin faydalanması temennilerini doğurmuştur. Mesleki eğitimin çok önemli olduğu günümüzde; Mucur Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin tüm çalışanlarını ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.