Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Saha çalışmalarına hız verdiler

AK Parti’de İl Başkanlığı’nda gerçekleşen bayrak değişiminin ardından saha çalışmaları hız kazandı.

Saha çalışmalarına hız verdiler
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
01 Şubat 2021 - 14:45

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir ve İl Başkanı Seher Ünsal sahaya inerek vatandaşlar ve kanaat önderleriyle bir araya gelmeye başladı.

Bayrak değişimi sonrasında kısa süre tebrik ziyaretlerini alan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, ziyaretlerin tamamlanmasının ardından sahaya inerek seçmenin nabzını tutmaya başladı. Ünsal’ın yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Ali Demir’de teşkilatlanma çalışmalarına hız vererek bir yandan da kurum ve esnaf ziyaretleri ile seçmenle iç içe bir çalışma yürütüyor.
Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile kurum ve esnaflara ziyaretlerde bulunan Demir, teşkilatlanma alanında da il genelinde bulunan 14 mahalle ve Özbağ’da mahalle bazında teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi.

“Yarın seçim olacakmış gibi hazır olmalıyız” diyen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, şu ifadelere yer verdi:

“Mahalle teşkilatlarımıza önem veriyoruz. Zira bizim teşkilat yapımızın en temel noktası mahalle teşkilatlarımız. Mahallelerimizde güçlü olabilirsek seçmen ile de iletişimimiz o derece sağlam ve güçlü oluyor. Bu nedenle mahalle teşkilatlanmamıza önem veriyoruz.”
“Herkese kapımız açık!”
Teşkilatlanma çalışmalarının yanında partiye küskünleri de yeniden kazanmak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Demir, “AK Parti olarak biz milletin partisiyiz. Milletimiz AK Parti’ye sahip çıktığı için bugün biz 2023 hedeflerimizi ve daha ilerisini konuşabiliyoruz. Bu sevginin de başında gönüllü olarak çalışan teşkilat üyelerimiz ve davamıza yürekleriyle ve emekleriyle destek olan davadaşlarımız var. Geçmişte partimize darılan kardeşlerimiz olmuş. Biz onlara da sahip çıkıyoruz. Bir olursak iri oluruz güçlü oluruz diyoruz. Makamlar gelip geçer lakin teşkilatlanma ve kurulan bağlar baki kalır. Gönül köprüleri kurup davamızı yarınlara da ulaştırmak için çabalıyoruz” diye konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.