Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

ŞAMPİYON SEZONU İSTANBUL’DA AÇIYOR…

Yeşil-beyazlılar, 2019-2020 TFF 2.Lig Futbol sezonuna galibiyet hedefiyle başlıyor…

ŞAMPİYON SEZONU İSTANBUL’DA AÇIYOR…
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Ağustos 2019 - 18:20

ÖNCE Bölgesel Amatör Ligi’nde, ardından da 3.Lig’de peş peşe 2 yıl şampiyon olarak yeşil-beyazlı taraftarlara sevinç gözyaşları döktüren Kırşehir Belediyespor, yıllar sonra 2.Lige merhaba diyor.

Kırşehir Belediyespor Pazar günü Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda saat 17.00’da Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek. Bu önemli maçta ev sahibi ekip seyircisinden yoksun çıkarken, Kırşehirli taraftarlara ise 700 bilet ayrıldı.

Geçtiğimiz yıl 3.Lig’de ilk sezonu Kırşehir Belediyespor, Orduspor deplasmanında açarken, Karadeniz ekibiyle golsüz berabere kalmıştı.

İstanbul ekibi Eyüpspor’un ev sahipliğinde oynanacak karşılaşma, saat 17.00’de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda oynanacak.

1 GECE MAÇI VAR

Kırmızı grupta ilk haftanın diğer maçlarında Etimesgut Belediyespor-Niğde Belediyespor, Bayburt İl Özel İdarespor-Elazığspor, Vanspor-Bandırmaspor, Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor, Ankara Demirspor-Bodrum Belediyespor, Kastamonuspor-Tuzlaspor, Utaş Uşakspor-Kahramanmaraşspor, Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmaların başlama saatleri 16.00, 16.30, 17.00, 18.00 ve 20.00 olarak belirlendi.

Sakaryaspor’un kendi sahasında oynayacağı Ergene Velimeşespor maçı saat 20.00’da başlayacak.

İLK HAFTANIN MAÇ PROGRAMI: Saat 16.00: Bayburt İl Özel İdarespor-Elazığspor (Bayburt Genç Osman), Saat 16.00: Vanspor-Bandırmaspor (Van Atatürk/Seyircisiz), Saat 16.00: Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi), Saat 16.30: Etimesgut Belediyespor-Niğde Belediyespor (Etimesgut Atatürk), Saat 16.30: Ankara Demirspor-Bodrumspor (TCDD), Saat 16.30: Kastamonuspor-Tuzlaspor (Gazi Stadı), Saat 17.00: Eyüpspor-Kırşehir Belediyespor (Kasımpaşa RTE/Seyircisiz), Saat 18.00: Utaş Uşakspor-Kahramanmaraşspor (Uşak 1 Eylül), Saat 20.00: Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Sakarya Atatürk/Seyircisiz).

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.