Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Sanatçılar Umut FM’den ‘Geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler

İzmir’de Cuma günü meydana gelen deprem sonrasında ünlü sanatçılar ve dizi oyuncuları Kırşehir Umut FM’den ‘Geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler.

Sanatçılar Umut FM’den ‘Geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
31 Ekim 2020 - 17:04

Ünlü sanatçılar ve dizi oyuncuları İzmir’de yaşanan deprem sonrası duygu düşüncelerini 93.20 Umut FM aracılığı ile ilettiler.
Sanatçı, Hekimoğlu Dizisi oyuncusu Taylan Ülger, Umut FM’de İzmir’de yaşanan deprem hakkında şu duygu ve düşüncüleri dile getirdi:
“Öncelikle hepimizin başı sağolsun. Saatlerdir takip ediyorum. Tüm haber kanallarında izliyorum. Bu yaşadığımız büyük depremde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralananlara acil şifalar diliyorum. Gerçekten çok büyük üzgünüm. Bir kez daha çok üzüldüm. Çünkü bu ne ilk ne de son olacak. Yani bu depremlerden kendimize gerçekten ders çıkarmamız lazım. Çünkü bir deprem ülkesiyiz. Hep aynı sonuç oluyor. Bu sonucun artık değişmesini bir vatandaş olarak canı gönülden diliyorum. Buradan devletimize, tüm belediyelere çok büyük görevler düşüyor. Ben bir kez daha hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Şu an enkaz altında olan insanların bir an önce kurtarılması bekliyorum. Takip ediyorum. İzliyorum. Çok üzücü bir gün. Tüm kalbimle İzmir’i hissediyorum. İzmir’i yaşıyorum. Moralim gerçekten bozuldu. Tüm Türkiye olarak başımız sağolsun. Dediğim gibi bu önlemler arttırılmalı. Bu yapılar artık düzeltilmeli. Dediğim gibi bu ne ilk ne de sın olacak. O yüzden bir an önce depremlerle ilgili önlem almamız lazım. Hepinize iyi akşamlar diliyorum. Kırşehir’e Umut FM’e sevgiler saygılar.”
AF Grubu Solisti Asrın Tuncer, “Merhaba ben Af Grubu’ndan Asrın. İzmir depremini yaşadım. Evet çok yoğun çok sallayan bir depremdi. İzmir’de Menderes İlçesi’ndeydim. Menderes, Seferihisar’a en çok hasarı alan ilçelerden bir tanesi olan Seferihisar’a çok yakın. Şükür iyiyiz. Kimsede bir şey yok. Menderes civarında ölü yok. Çatlayan binalar var. Ama insanlar hayatlarına devam edecekler tabi” dedi.
Sanatçı Faruk K, “Öncelikle tüm Kırşehir’e sevgilerimi gönderiyorum. Bugün İzmir’de gerçekleşen depremden ötürü çok üzgünüm. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Çok geçmiş olsun İzmir” ifadesini kullandı.
Sanatçı Oğuz Saral, “Merhabalar. İyi akşamlar diyemiyorum. Çünkü akşamlar iyi gelmedi. İzmir’de çok büyük bir deprem oldu ve bu depremde can kayıplarımız var. Yaralılarımız var. Vefat eden kardeşlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralı kardeşlerimize, arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Umarım enkaz altından vefat eden ve yaralı arkadaşlarımız çıkmaz. Umarım bunu en hafif şekilde atlatmayı başarırız. Çok zor ve çok sıkıntılı bir süreç biliyorum İzmir Halkı için. Yanlarındayız. Elimizden ne geliyorsa her şekilde yanlarındayız. Çok üzgünüm. Çok mutsuzum. Allah razı olsun sesimi Umut FM’den insanlara bir nebi de olsa benim duygularımı anlatmamı sağladığınız için çok teşekkür ederim. İzmir çok geçmiş olsun. Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun” diye konuştu.
Kırşehirli Sanatçı Ersan Er ise şunları dile getirdi:
“Güzel İzmir’imize geçmiş olsun. Gönlümüz aklımız sizinle.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.