Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba Köyleri arası yol yapım çalışmaları tamamlandı

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, asfalt ve yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba Köyleri arası yol yapım çalışmaları tamamlandı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
13 Ekim 2020 - 17:32

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkez Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba Köyleri arası yol yapım çalışmasını tamamlandı.
Yol platformu genişletme çalışmalarından sonra alt yapı, yol dolgu işlemleri ve diğer sanat yapılarını tamamlanarak PMT malzeme serimi yapılarak Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba Köylerini birbirine bağlayan 8,5 kilometrelik 1.kat sathi kaplama asfalt yol yapımı İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapıldı.
Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “2020 yılı yol yapım işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sıdıklıdarboğaz Köyü ve diğer grup köylerin taşımalı eğitim servis yolu olarak kullanıldığı 8,5 kilometrelik yolumuzu ekiplerimiz büyük bir özveri ve gayretiyle tamamladık. Bu yolun yapımı ile özellikle grup köylerden eğitim almak için Sıdıklıbüyükoba Köyü’ne giden öğrencilerimizin rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım ihtiyacını gidermiş olduk. Amacımız köylere yapılan bu yol çalışmalar ile vatandaşlarımızın ulaşımda sorun yaşamamasıdır. Çalışmalarımıza planlı ve programımız dahilinde devam ediyoruz. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.