Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Şirin Kırşehir için birliktelik örneği gösterdiler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Türkiye Büyük Millet Meclisi İktidar Kulis Bahçesi’nde bir araya gelerek güzel bir birliktelik örneği gösterdiler.

Şirin Kırşehir için birliktelik örneği gösterdiler
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
22 Ekim 2020 - 16:41

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Kırşehirli Yıldırım Kaya, AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli Hacı Turan, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İktidar Kulis Bahçesi’nde buluştu. Milletvekillerinin gündeminde Kırşehir ve Kırşehir’in sorunları vardı.
AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, “TBMM İktidar Kulis Bahçesinde; Kırşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Kendirli ile birlikte, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İlhan ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Yıldırım Kaya’yı ağırlayıp, Kırşehir ve Ankara özelinde hoş sohbet ettik” dedi.
CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, “TBMM’de Ankara Milletvekilimiz Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ve Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli ile birlikte Şirin Kırşehir’imiz üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Hoş ve güzel sohbetlerinden dolayı Milletvekillerimize teşekkür ederim. Her zaman şirin Kırşehirimiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise, şunları ifade etti:
“TBMM İktidar Kulisi Bahçesi’nde, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan ile birlikte, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İlhan ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Yıldırım Kaya’yı misafir ettik. Konumuz ‘Sevdamız olan Kırşehir.’ Hoş sohbetleri için Sayın Vekillerimize teşekkür ediyorum.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.