Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Spor Salonları Hijyenik Kurallarına Dikkat Ediyor

Spor Salonları Hijyenik Kurallarına Dikkat Ediyor
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
09 Eylül 2020 - 11:28

Kırşehir’de spor ve fitness salonları 1 Haziran’dan itibaren hizmet vermeye başladı. Salon işletmeleri bir süredir alınan önlemler kapsamında sosyal mesafe ve hijyenik kurallarına dikkat ederek hizmet vermeye devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı, spor salonlarının uyacağı kuralları açıkladı ancak sporseverlere de büyük sorumluluklar düşüyor. Üye olunan salonun kurallara uyup uymadığını gözlemlemek bunların başında geliyor. Hulk GYM Fıtness Merkezi İşletmecisi Mehmet Kocabaş, salon da alınan önlemlerin yanı sıra sporcuların da birtakım kişisel önlemlerinin de alması gerektiğini ifade etti.

“Gerekli önlemleri aldık ve her türlü temizlik kuralına uyuyoruz”


Salon İşletmecisi Mehmet Kocabaş, gereken önlemleri aldıklarını ve her gece salonun baştan aşağı dezenfekte edildiğini söyledi. Salon görevlilerinin, üyelerin temas ettiği her yeri sildiğini belirten Kocabaş, “Biz önlemlerimizi alıyoruz. Her gün belli aralıklarla salon salonu baştan aşağı dezenfekte ediyoruz. Onun dışında üyelerimizin temas ettiği her yeri görevli arkadaşlarımız siliyorlar. Gerekli uyarıları yapıyoruz ve herkes kurallara uyuyor”dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.