Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

“Tek derdimiz Kırşehirspor’un yüksek menfaatleridir”

Sosyal medya da Kırşehirspor’un faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapan Kırşehirspor Medya, basın açıklaması yaparak “Tek derdimiz Kırşehirspor’un yüksek menfaatleridir” dedi.

“Tek derdimiz Kırşehirspor’un yüksek menfaatleridir”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
26 Ekim 2020 - 17:22

Kırşehirspor Medya, sosyal medya üzerinden yaptığı basın açıklamasında şunları bildirdi:
“Son günlerde Kırşehirsporumuzun sportif olarak istenilen sonuçları alamaması üzerine tüm taraftarların kendilerince haklı eleştirileri olmuştur. Kırşehirspor Medya sayfası olarak biz de gördüklerimizi düşündüklerimizi takımımızın menfaatine olarak -özgür irademizle- yazıp çiziyoruz. Sayfamızdaki eleştirilerin kimi kesimleri rahatsız ettiğini üzülerek görüyoruz. Gördüğümüz lüzum üzerine bazı konularda açıklama yapmayı uygun buluyoruz.
Kırşehirspor Medya sayfası kulübün resmi sayfası değildir. Burada yazılanlar Kırşehir Belediyespor Kulübü Yönetimi ve Yöneticilerini bağlamaz.
Sayfamız birilerinin isteği ve emri doğrultusunda kurulmuş bir sayfa olmadığı gibi 20 Temmuz 2013 yılından beri izlediği yayın çizgisi bellidir. Sayfamızın geçmişini bilenler bilir. Bilmeyenler de zahmet edip geriye doğru paylaşımlarımıza baksın lütfen.
Sayfamız hiçbir zaman birilerinin borazancılığını yapmamış, kimseden 1 kuruş maddi çıkar almamış, hiçbir başkan ya da yöneticinin gizli ya da açık sesi olmamıştır. Yedi yıldır hiç bir Allah’ın kulu ‘Şunu yazın bunu yazmayın şeklinde’ telkinde bulunamamıştır. Zaman zaman yazılarımızdan rahatsız olunmuş ve bu yazılanların silinmesine yönelik ricada bulunulmuş ama sayfa yönetimimiz asla geri adım atmamıştır.
Kırşehirspor Medya Sayfası kurulduğu günden bugüne kadar Muzaffer Yılmaz’dan Mustafa Bulut’a kadar 6 tane başkan ve yönetim görmüştür. Bu başkan ve yöneticilerin iyi yaptıklarında yanında, yanlış yaptıklarında da karşılarında dim dik durmuş bir sayfadır. Bugüne kadar kimseye yalakalık yapmamış bundan sonrada yapmayacaktır. Tek derdimiz Kırşehirspor’un yüksek menfaatleridir.
Kırşehirspor Medya Sayfamız hiçbir taraftar grubuna yakın ya da uzak olmamıştır. Taraftar grubu sayfası gibi değil Kırşehir’in spor alanında objektif sesi olma iddiasıyla yayın hayatına devam etmektedir.
Kırşehirspor Medya Sayfası Anayasamızın 28. Maddesinde ifade edilen ‘Basın Hürdür Sansür Edilemez’ ilkesi doğrultusunda yayın hayatına devam edecektir. Bunu yaparken hiç kimseye hakaret sövgü vb. yolla kişilik haklarını rencide edici ifadeler kullanmayacak, eleştiri sınırını aşmayacaktır.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.