Kırşehir Umut Haber Gazetesi

TYP kapsamında 13 kişi alınacak

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde toplum yararına program (TYP) kapsamında çalıştırılmak üzere 6 aylık 13 kişi temizlik görevlisi alınacak.

TYP kapsamında 13 kişi alınacak
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
13 Ekim 2020 - 17:20

Toplum yararına program (TYP) kapsamında 13 kişi temizlik görevlisinin alınmasıyla ilgili Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, şu duyuruyu yaptı:
“İl Müdürlüğümüz tarafından Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde TYP kapsamında çalıştırılmak üzere 6 aylık süre ile 13 kişi temizlik görevlisi alınacaktır. Başvuru başlangıç tarihi 12 Ekim Pazartesi, başvuru bitiş tarihi 16 Ekim Cuma. TYP Süresi 02.11.2020-30.04.2021 TYP NO: 29508
Başvurular https://esube.iskur.gov.tr, e-Devlet internet sitelerinden ve Alo 170 iletişim hattı üzerinden online olarak yapılacaktır. COVİD-19 salgın sebebi ile il müdürlüğümüzden başvuru alınmayacaktır.
TYP’ye başvuru anında kuruma kayıtlı olmak ve son 1 ayda işsiz olmak şartı aranmaktadır. TYP’de SGK’lı olanlar, iş akdi askıya alınanlar, emekli ve öğrenciler başvuru yapamaz. (Açıköğretim öğrencileri hariç)”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.