Kırşehir Umut Haber Gazetesi

UMUT HOBİ BAHÇELERİ TOPRAKLA İNSANLARI BULUŞTURUYOR

Umut Şirketler Grubuna ait Şalgösteren mevkiindeki Umut hobi bahçeleri iyiden iyiye renklendi. Günlük stresten uzaklaşmak ve huzurun tadına varmak isteyenler Umut hobi bahçeleri yerlerine koşuyor.

UMUT HOBİ BAHÇELERİ TOPRAKLA İNSANLARI BULUŞTURUYOR
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
22 Temmuz 2019 - 13:15

Umut Şirketler Grubuna  ait Şalgösteren mevkiindeki Umut hobi bahçeleri iyiden iyiye renklendi. Günlük stresten uzaklaşmak ve huzurun tadına varmak isteyenler Umut hobi bahçeleri yerlerine koşuyor. Hobi bahçelerinde yeri bulunanların, yeşilin ve huzurun adeta başkenti olan Umut hobi bahçeleri’nde bahçe sahibi olmanın ayrıcalığını yaşadıklarını belirten Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ‘Hobi Bahçemiz, toprakla insanı yeniden buluşturma gayretimizin bir tezahürüdür’ dedi.  Umut Şirketler Grubuna  ait Şalgösteren mevkiindeki hobi bahçeleri yazın gelmesi ve okulların kapanmasıyla iyiden iyiye renklendi. 96 parsel üzerine kurlu 600’er metrekarelik hobi bahçeleriyle günün ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyen vatandaşlar, adeta koşuyor!

TOPRAK VE YEŞİLE HASRET DUYANLAR HOBİ BAHÇESİNDEKİ YERLERİNE KOŞUYOR!

Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, 600 m² lik 96 adet parselden oluşan Hobi Bahçelerinde Hızlı şehirleşmenin getirdiği stresli ortamdan vatandaşları uzaklaştırmak amacıyla hayata geçirilen Hobi Bahçeleri’nde vatandaşlar en sağlıklı ortamda, sağlıklı ürünler yetiştirebiliyor.

 ‘HOBİ BAHÇELERİ, BETONLARIN ARASINA SIKIŞAN İNSANIMIZIN KAÇIŞ YOLU OLDU’

Vatandaşların toprak ve yeşil özlemini giderme adına atılmış en önemli adımlardan birinin Umut Hobi Bahçeleri’ olduğunu kaydeden Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu “Kırşehirliler, bereketli toprağıyla ve sunduğu olanaklarla Meram’da bir bahçeleri olmasının ayrıcalığını yaşıyor” şeklinde konuştu. Özellikle toprağa sevdalı vatandaşlarımız için Umut Hobi Bahçelerinin bir cazibe merkezi olduğunu kaydeden Uğurlu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Her ne kadar Umut Hobi Bahçeleri, yeşil dokusunu büyük oranda muhafaza ediyor ve her geçen gün bu yeşil oranını artırıyor olsa da, beton binaların arasına sıkışıp kalmak, çağımız insanlarının büyük çoğunluğunun en önemli sıkıntılarından biri. Halbuki insan toprağa aittir. Geldiği, yaşadığı ve gideceği yer orasıdır. Günlük kargaşa içinde her ne kadar bu gerçeği unutsa da özlemi hiç bitmiyor. İşte bunun için var olan hobi bahçelerimiz toprakla insanı buluşturuyor. Yeşil ve huzurun başkenti Kırşehir’de böyle bir yere sahip olan vatandaşlarımız da bunun ayrıcalığını yaşıyor.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.