Kırşehir Umut Haber Gazetesi

UMUT MEDYA GRUP’TAN BULUT’A ZİYARET

KIRŞEHİR Umut Şirketler Grubu ve Ahi Yurdu Gazetesi kurum ziyaretler kapsamında İl Sağlı Müdürü Ali Bulut’u ziyaret etti. Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Bulut, Yaklaşık 3 ay önce Kırşehir’de görev yaptığını, Ahiler Diyarı Kırşehir’de görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

UMUT MEDYA GRUP’TAN BULUT’A ZİYARET
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
09 Temmuz 2019 - 12:24

KIRŞEHİR Umut Şirketler Grubu ve Ahi Yurdu Gazetesi kurum ziyaretler kapsamında İl Sağlı Müdürü Ali Bulut’u ziyaret etti. Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Bulut, Yaklaşık 3 ay önce Kırşehir’de görev yaptığını, Ahiler Diyarı Kırşehir’de görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.  Bulut, görev yaptığı ağrıda başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş ve ağrı halkının taktirini kazanmıştı.  Kırşehir’ in Mucur ilçesi nüfusuna kayıtlı Op. Dr. Ali Bulut 30 Nisan 2019 tarihinde Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kalp ve Damar Cerrahi Hekimi olarak tayin olmuştu.
Op. Dr. Ali Bulu yaklaşık 1,5 senedir Kırşehir Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Uz. Dr. Suat Türkoğlu’nun yerine atandı.

Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi’nin Umut Medya Gruba devredilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan imtiyaz sahibi Hüseyin Can Uğurlu, şu ifadeleri kullandı;
“Kırşehir’de basın sektörüne genç arkadaşlarımızı dahil etmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi bugün itibarıyla Umut Medya Grup tarafından Hüseyin Can Uğurlu ve Şerafettin Uğurlu yönetiminde bundan sonraki yayın hayatına devam edecektir. Kendileri uğraştıkları sektörlerde başarılı oldukları gibi basın sektöründe de aynı başarıyı yakalayacaklarını düşünüyorum. Ahi Yurdu Kırşehir’in Umut Medya Gruba olan devri Kırşehir’e ve Kırşehirlilere hayırlı olsun.”
Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi’nin yeni sahibi Hüseyin Can Uğurlu, Kırşehir de birçok sektörde yer aldığımız meslek hayatımızda şimdi basın sektöründe de halkımıza hizmet vermek bizim için bir gurur söz konusudur” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.