Kırşehir Umut Haber Gazetesi

UMUT MEDYA GRUP’TAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ AKYÜZ’E ZİYARET

KIRŞEHİR Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi ziyaretlerine devam ediyor.
Kırşehir Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi yönetimi ve çalışanları Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ü ziyaret etti.

UMUT MEDYA GRUP’TAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ AKYÜZ’E ZİYARET
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
01 Temmuz 2019 - 15:34

KIRŞEHİR Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi ziyaretlerine devam ediyor.

Kırşehir Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi yönetimi ve çalışanları Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ü ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete, Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Can Uğurlu, Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, Kırşehir Umut Medya Grup Genel Koordinatörü Türkan Cihan Dinç, Ahi Yurdu Gazetesi Muhabiri Mustafa Çavuş, Ahi Yurdu Gazetesi Spor Muhabiri Salih Hançer katıldı.

Ziyarette; Yaklaşık 1,5 aydır Kırşehir Umut Medya Grup olarak Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi’nin yeni yüzü olarak faaliyet gösteren Hüseyin Can Uğurlu yönetimi, Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’e gazetenin yeni yüzü hakkında bilgi vererek, “Kırşehir’de basın camiasına yaklaşık 1,5 ay önce adım attık. Bir çok sektörde olduğu gibi bu sektörde de hızla ilerleyerek vatandaşların sorunlarını çözme ve halkın sesi olma noktasında hızla ilerliyoruz. Basın camiasına çok büyük şeyler katacağımızı düşünüyorum. İnşallah Kırşehir’e çok güzel hizmetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’de gerçekleşen ziyarette şu açıklamalarda bulundu;

“Öncelikle ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Basın camiası oldukça meşakkatli bir görev. Halkın haber alma görevini üstleniyorsunuz. Sizlerin de dediği gibi basının görevi halkın sesi kulağı olmaktır. Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum.”

Kırşehir’de bir çok sorunun konuşulduğu ziyarette Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, “Emniyet Teşkilatının sorumluluğu çok fazla. Kırşehir’de büyük oranda huzuru sağlamış bulunmaktayız. Ekiplerimiz bütün olaylara anında ulaşmaya çaba sarf ediyor. Kırşehir’de ufak tefek sıkıntılar hala devam etmekte.

Bunun içinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Şuan araç trafiğinin yoğunluğu ve uygunsuz parklar vatandaşları huzursuz etse de bizler bu noktada ekiplerimizle istişare halinde bu sıkıntılara da anında çözüm üretiyoruz.

Emniyet Teşkilatımız 7/24 vatandaşlarımızın huzuru için büyük uğraşlar veriyorlar. 81 ile olduğu gibi Kırşehir’de de bekçiler göreve geldiği süre içerisinde 29 bekçimiz sahada görev almaktadır.

Alınan bu karar yerinde karar olmuştur. Emniyet Teşkilatımıza katkılar sağlamıştır” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.