Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Ünsal, yerel basının yanında

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, yerel basının her zaman yanında olduğunu bildirdi.

Ünsal, yerel basının yanında
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
18 Şubat 2021 - 17:14

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Başkan Yardımcıları Aydın Kahraman, Emin Dulkadir, Emre Bekdemir, İpek Demir, Adem Söğüt, Kenan Yanık, Serhat Duran Kırşehir Umut Haber ve Aşıkpaşa Gazetelerine ziyaret gerçekleştirdiler. AK Parti Heyeti ziyarette Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Kırşehir Umut Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Turpçu ile görüştü.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, yerel basını yakından takip ettiklerini, basının sorunları için her zaman ellerinden geleni yapacaklarını bildirerek her zaman yerel basının yanında olacaklarını ifade etti.

Başkan Ünsal, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Merkez İlçe Başkanlığı ve tüm teşkilatı ile 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyeceklerini dile getirdi.

Ünsal, “Ahi Evran ve Aşık Paşa’nın memleketi olan şirin Kırşehirimizde yeni yönetimimizle bundan sonraki süreçte, düsturumuz olan; ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ ilkesine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde, teşkilat ve Kırşehirimiz adına hep birlikte çalışmalarımızı daha gayretli olarak sürdüreceğiz. Bu anlayışla, insan odaklı ve erdemli bir yönetim sergileyeceğiz ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla birlikte ilerleyeceğiz” dedi.

BURCU ÖZTÜRK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.