Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Vali Akın, denetimlerini akşamda sürdürdü

Vali Akın, denetimlerini akşamda sürdürdü
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
11 Eylül 2020 - 22:18

Vali İbrahim Akın, alınan tedbirlerin uygulanmasında vatandaşların duyarlılık göstermesinin son derece önemli olduğunu vurguladı.

Kırşehir’de koronavirüs tedbirlerine yönelik yapılan denetimleraralıksız devam ediyor.

Koronavirüs tedbirlerine yönelik yapılan denetimler Kırşehir Valisi İbrahim Akın başkanlığında önceki gün akşam saatlerinde de devam etti.

Denetimlerde, yoğunluk olan caddelerde, işyerlerinde, ara sokaklarda ve çay ocakları gibi işletmelerde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulup uyulmadığına bakıldı.

Alınan tedbirlerin uygulanmasında vatandaşlarımızın bu konuda sorumluluk hissederek duyarlılık göstermesinin son derece önemli olduğunu vurgulayan Vali İbrahim Akın, işyerlerini gezerek vatandaşlara koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Yapılan denetimlerde salgın hastalığın bitmediğini, toplum sağlığını korumak için tedbirlere mutlaka riayet edilmesi gerektiğini vatandaşlarımıza anlattıklarını belirten Vali İbrahim Akın, bu konuda vatandaşlarımızdan destek beklediklerini; maske, mesafe ve temizlik konularına tüm hemşehrilerimizin hassasiyet göstermelerini gerektiğini söyledi.

 Koronavirüs denetiminde Vali Akın ve beraberindekiler vatandaşlarımıza tedbirlere uyma konusunda uyarılarda bulundular.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.