Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Vali Akın, pandemi servisinde incelemelerde bulundu

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisi’nde incelemelerde bulundu.

Vali Akın, pandemi servisinde incelemelerde bulundu
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
01 Ekim 2020 - 19:35

Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Başhekim Yahya Şahin ve hastane yöneticilerinden pandemi ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, sağlık çalışanlarının görevlerini özveri ile yerine getirdiklerini söyledi.
Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de gündeminde olan koronavirüs ile mücadele kapsamında salgının yayılmasını önlemek üzere ilimizde de önemli kararlar alınıp uygulamaya konulduğunu belirten Kırşehir Valisi İbrahim Akın, “Sağlık çalışanlarının bu süreçteki yükünün farkındayız. Arkadaşlarımız fedakârca çalışıyorlar. Bizler de sahada denetimlere çıkarak vatandaşlarımıza hatırlatmalarda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan da salgınla mücadelede başarılı olmak için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymada hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Bu vesileyle, Koronavirüs ile mücadelede önemli görevler üstlenen başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm personele kolaylıklar diliyorum” dedi.
Vali Akın’ın ziyareti hastanenin pandemi servisinde incelemelerde bulunarak sağlık çalışanları ile sohbet etmesi ile sona erdi. 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.