Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

YABANLISPOR, MAÇLARINI ÜNİVERSİTEDE OYNAYACAK

YENİ sezonda Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) Kırşehir’i temsil edecek Yabanlıspor’un maçyarını Ahi Evran Üniversitesi Stadı’nda oynayacağı açıklandı.

YABANLISPOR, MAÇLARINI ÜNİVERSİTEDE OYNAYACAK
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Haziran 2019 - 10:06

YENİ sezonda Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) Kırşehir’i temsil edecek Yabanlıspor’un maçyarını Ahi Evran Üniversitesi Stadı’nda oynayacağı açıklandı.

BAL’a katılma hakkı bulunan takımlar arasında bulunan ve 22.000 liralık katılım payını Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) hesabına yatıran Yabanlıspor’un  gerekli evrakları 19 Temmuz 2019 tarihine kadar TFF göndermeleri gerekiyor.

Kulübü Başkanı Oğuzhan Işık, herkesin gurur duyacağı bir takım oluşturmak için çalıştıklarını, ancak herkesin de destek vermesi gerektiğini söyledi.

Yabanlıspor’u ileriye taşımak için elini taşın altına koyacak herkese Yabanlıspor’un kapılarının herkese açık olduğunu ifade eden Başkan Oğuzhan Işık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Maçlarımızı Mucur stadında oynamamız için Sayın vekilimiz Hacı Turan Beyin ve Gençlikspor İl ve İlçe müdürlüğümüzün çok büyük gayret ve çaba göstermesine rağmen Mucur ilçe Stadımızın yetersiz olması ve yapımı için gerekli ihale sürecinin çok uzun süre alması ve zamanımızın kısıtlı olması nedeniyle maçlarımızı Kırşehir Ahi Evran Üniversite Sahasında oynanmasına Federasyon yetkilileri tarafından onay verilmiştir.  Kulübümüze kurulduğu günden bu yana her türlü maddi manevi desteği veren Büyük Yabanlıspor Taraftarına, Ankara milletvekilimiz Hacı Turan Bey’e ve Tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz… Bu sene yükümüzün daha ağır olduğunun farkındayız ve bu amaç doğrultusunda hareket ediyoruz Güzel İlçemiz Mucuru hep birlikte çok güzel temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu işler maddi destek olmadan asla olmaz. Tüm halkımız esnaf iş adamları ve siyaset adamlarımız sivil toplum kuruluşları herkes elini taşın altına koymalı. ‘Bizim şehrimiz bizim takımımız’ diyerek herkes destek vermeli. Bu takım tüm Mucurluların takımı, kimsenin tapulu malı değildir. Yabanlısporumuzun başarısı için gece-gündüz çalışmalar yapanları eleştirmek kolay ve basitliktir. Sağda solda çirkin konuşarak ‘Takım lige katılamaz’ diyenler yanlış yapıyorlar. Öyle bir şey olmaz olmayacak arkamızdan konuşan kendini bilmez hadsizlere söylüyorum çok kaliteli takım oluşturacağız. Yapacağımız futbolcu ve hoca transferleri çalışmalarımızın başarımızın göstergesi olacak. Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu takımla gurur duyacaksınız. Yabanlıspor herkesin onurudur.  Her yerde dile getiriyoruz Yabanlıspor’a sahip çıkalım destek verelim tüm samimiyetimizle söylüyoruz varsa Yabanlısporumuza faydalı olacak Yabanlıspor’u ileriye taşımak için elini taşın altına koyacak kişiler buyursun gelsin Yabanlıspor Kulübünün kapıları sonuna kadar açık kulüpte hangi görevi istiyorsalar hazırız gelsinler yer alsınlar.”

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.