Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Yarı olimpik yüzme havuzunun protokolü imzalandı

Kırşehir’in Mucur İlçesi’ne yarı olimpik yüzme havuzu yapılması planlanıyor. Planlanan yarı olimpik yüzme havuzu için protokol imzalandı.

Yarı olimpik yüzme havuzunun protokolü imzalandı
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
18 Şubat 2021 - 16:46

Kırşehir Vali İbrahim Akın, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Gençlik ve Spor Müdürü Nafiz Şahin, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret ederek yarı olimpik yüzme havuzu için protokol imzalandılar.

Protokol hakkında AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, “Mucur İlçemize yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu protokolünü imzalamak üzere Kırşehir Valimiz Sayın İbrahim Akın, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan Mucur Belediye Başkanımız Sayın Atılgan Yılmaz ve İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Nafiz Şahin ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret ettik.

Kırşehir ve ilçelerimizdeki projelere verdikleri destekler için

Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na ve Başkanımıza teşekkür ediyor Mucurumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ise şunları ifade etti:

“İlçemize yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzu protokolünü imzalamak üzere

Kırşehir Valimiz Sayın İbrahim Akın, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ve İl Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Nafiz Şahin ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret ettik.

İlçelerimizdeki projelere verdikleri destekler için Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoglu’na, Bünyamin Bozgeyik Başkanımıza, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan ve Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirliye teşekkür ediyor, Mucurumuza hayırlı olmasını diliyorum.”

BURCU ÖZTÜRK

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.