Kırşehir Umut Haber Gazetesi

YEDAM hakkında Berdibek’i bilgilendirdiler

Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) Görevlileri, Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat Berdibek’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgilendirdiler.

YEDAM hakkında Berdibek’i bilgilendirdiler
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
25 Eylül 2020 - 18:13

Yeşilay’ın sitesinde yayınladığı verilere göre; Türkiye’de ve dünyada hızla tütün, alkol ve uyuşturucu madde alım oranları arttığı, maddeye başlama yaşları gittikçe düştüğü, diğer bağımlılıklar gibi teknoloji ve kumar bağımlılığının da kişiye, aileye ve topluma psikolojik, sosyolojik ve ekonomik zararlara yol açtığı, bağımlılığın kişinin bedensel, ruhsal ve sosyal hayatını olumsuz etkilediği, toplumun felaketi sayılabilecek bağımlılıkları engellemenin ancak iyi bir koruyucu halk sağlığı yaklaşımıyla mümkün olduğu, belirtilmektedir. 
Yeşilay Danışmanlık Merkezi Görevlileri gerekli çalışmalar için Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat Berdibek’i makamında ziyaret etti. Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) danışmanlık hizmetleri ve rehabilitasyon konularında bilgilendirme yaptı. Kaymakam Berdibek, YEDAM görevlilerine çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Yeşilay Danışmanlık Merkezi görevlileri de Kaymakam Berdibek’e bağımlılıkla mücadele hususunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.