Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Yeni eğitim-öğretim dönemine en iyi şekilde hazırlandılar

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde kalan çocuklar yeni eğitim-öğretim yılına en iyi şekilde hazırlandı.

Yeni eğitim-öğretim dönemine en iyi şekilde hazırlandılar
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
12 Ekim 2020 - 16:52

Eğitime ara verilen dönemde çocukların derslerinden geri kalmamaları adına eğitimler verildiğini bildiren Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, şunları bildirdi:
“COVİD-19 salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına almış, başta sağlık ve eğitim alanları olmak üzere birçok alanda hayatı olumsuz yönde etkilemiştir. Vaka sayılarının artmış olması sebebiyle eğitime ara verilmiş, 2020-2021 Eğitim- Öğretim Dönemi’nin EBA sistemi üzerinden uzaktan eğitimle başlatılması kararı alınmıştır. Bu kapsamda Müdürlüğümüze bağlı Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde bakım altında bulunan çocuklarımızın derslerinden geri kalmamaları adına kuruluş içerisinde sınıf ortamı oluşturulmuş, uzaktan eğitim derslerinin yanında kuruluşta bulunan branş ve sınıf öğretmenleri tarafından da ekstra etütler yapılarak çocuklarımızın yeni eğitim-öğretim dönemine en iyi şekilde hazırlanmaları hedeflenmiştir. Öğretmenimiz Eser Öz özel sınıf ortamında okula gidilmeyen günlerde takviye dersi vermektedir. Kuruluşumuzda görevini en iyi şekilde gerçekleştiren tüm personellerimize teşekkür ederiz.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.