Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Yücesan ve ekibi, sağlık çalışanlarının sorunlarını dile getirdi

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve ekibi, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’a ziyaret gerçekleştirerek, sağlık çalışanlarının sorunlarını dile getirdi.

Yücesan ve ekibi, sağlık çalışanlarının sorunlarını dile getirdi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
09 Kasım 2020 - 15:12

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu ve Erdal Sevimli ile birlikte Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları Durali Baki, İdris Baykan ve Mahmut Faruk Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler.
Ziyarette Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve ekibi, eşit olmayan döner sermayenin iyileştirilmesi ve sorunun çözülmesi için girişimlerde bulunulmasının yanı sıra pandemi sürecinde sahada görevli tüm sağlık çalışanlarının sıkıntılarını dile getirdi.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, “Sağlık kahramanlarının yüklerinin giderek artması ve derinleşen sorunlar için yapılacak iyileştirme adımları hakkında birçok sıkıntıyı çözüme kavuşturduk ve çözmeye devam edeceğiz. Ayrıca hastanemiz ameliyathanesinde görevli sağlık çalışanlarımızın skopi ile ilgili sorunu Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın girişimleri ile kurum idarecilerimiz tarafından çözüme kavuşturulmuştur” dedi.
Neslihan hemşireyi ziyaret ettiler
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu ve Erdal Sevimli, ayrıca Ankara’da hastanede yatan Neslihan Çoban hemşireyi ziyaret etti.
“Neslihan Hemşireden güzel haber var” diyen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan,
“Bir süre önce evinde çıkan yangın sonucu yaralanarak tedavi altına alınan sağlık çalışanımız Neslihan Çoban hemşireyi tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi Yanık Ünitesi’nde ziyaret ettik.
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Recep Kadir Turpçu ve Erdal Sevimli ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette Neslihan hemşirenin maddi ve manevi her konuda yanında olduğumuzu ifade ederek tekrar geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tedavisi devam eden Neslihan hemşirenin sağlık durumunun iyi” ifadesini kullandı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.